Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Kód: BI013G1ASouvisející produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Detailní popis produktu
Magnet kulatý
Parametry
| Tvar | kruh s prohlubní pro M4 |
| Rozměry | Ø 16/10,5-4,5 mm, Výška 3,5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 4,8 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N35 |
| Magnetická síla (kg) | 3,5 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 3.5 kg |
| Průměr | 16 mm |
| Výška | 3.5 mm |
| Vnitřní průměr | 4.5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 2-3 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(45 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
