Simulátory letadla

Letecké simulátory jsou mezi modeláři opravdu oblíbené. A víte proč? Protože šetří peníze. A to doslova. Umění létat s RC letadlem není něčím, s čím by se člověk narodil. To se prostě musíte naučit. A stojí to nejen váš čas, ale i peníze za opravy letadel, která přitom zničíte. A jak každý modelář jistě z vlastní zkušenosti potvrdí, není jich málo. PC letecký simulátor, který snadno pomocí vhodného interface propojíte s reálným RC vysílačem, jehož prostřednictvím ho můžete i ovládat, vám pomůže naučit se létat levněji

1 položek celkem
simulator 1
397 Kč / ks
Kód: BAZAR10

Simulátory letadel

Při práci se simulátorem letadla si vyzkoušíte citlivost ovladače a zjistíte, jak pohotově a přesně dokážete reagovat na nenadálé situace. A to všechno za zlomek ceny nového letadla. Prostě k nezaplacení. 

Až nalétáte pár hodin na simulátoru a budete se na to cítit, můžete přejít na některý z velmi odolných modelů z EPP (extrudovaný polypropylen), které v případě nehody opravíte i obyčejným sekundovým lepidlem. A jednou možná získáte praxi a odvahu k létání s mnohem křehčími konstrukčními modely. K tomu vám dopomáhej modelářský Bůh.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte simulátory letadel?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už simulátory v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, zajištění kabiny, modul 64dp, modul 48dp nebo modul m0.6.