RC sety letadel

Jste modelář a chcete potěšit svého kamaráda modeláře? Anebo hledáte vhodnou cenu do modelářské soutěže? V obou případech vsaďte na maketu zmenšeného modelu letadla, kterou je navíc možné si vlastnoručně postavit. Zabalena je v elegantní dřevěné krabičce, která už sama o sobě vypadá výjimečně. A co se dá s maketou dělat? I tady máte 2 možnosti. Můžete si ji postavit na polici a obdivovat. Ti akčnější se ji budou snažit osadit RC motorem, servy, regulátorem, přidat RC baterii a zkusit s ní vzlétnout. I to je možnost. Na létání se ale více než konstrukční modely hodí modely z EPP, které jsou odolnější, lze je osadit navigačními světly a celkově si pohrát s jejich originálním designem. 

3 položek celkem
Fokker Dr1 2
383 Kč / ks
Kód: VC13
DIY Craft 1
852 Kč / ks
Kód: VC14
Airko 2
384 Kč / ks
Kód: VC15

RC Letadla sety

Konstrukční modely mají za cíl spíše poskytnout dokonalou zmenšenou kopii reálně existujícího letounu včetně všech detailů a jejich místo je spíše ve vitríně než na obloze. S RC modely z extrudovaného polypropylenu si užijete mnohem více legrace. A navíc jsou téměř nezničitelné.

Hledáte RC sety letadel?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už tyto dárkové RC sety v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, modul m1, příslušenství pro RC auta, RC rotorové listy a ocasní vrtulky, RC příslušenství