RC sety letadel

Jste modelář a chcete potěšit svého kamaráda se stejným zájmem? Anebo hledáte vhodnou cenu do modelářské soutěže? V obou případech vsaďte na maketu zmenšeného modelu letadla, kterou je navíc možné si vlastnoručně postavit. Zabalena je v elegantní dřevěné krabičce, která už sama o sobě vypadá výjimečně. A co se dá s maketou dělat? I tady máte 2 možnosti.

Můžete si ji postavit na polici a obdivovat. Ti akčnější se ji budou snažit osadit RC motorem, servy, regulátorem, přidat RC baterii a zkusit s ní vzlétnout. I to je možnost. Na létání se ale více než konstrukční modely hodí modely z EPP, které jsou odolnější, lze je osadit navigačními světly a celkově si pohrát s jejich originálním designem. 

4 položek celkem
DIY Craft 1
696 Kč / ks
Kód: VC01
albatros 1
447 Kč / ks
Kód: VC03
Fokker Dr1 2
457 Kč / ks
Kód: VC05
Airko 2
447 Kč / ks
Kód: VC07

RC Letadla sety

Konstrukční modely mají za cíl spíše poskytnout dokonalou zmenšenou kopii reálně existujícího letounu včetně všech detailů a jejich místo je spíše ve vitríně než na obloze. S RC modely z extrudovaného polypropylenu si užijete mnohem více legrace. A navíc jsou téměř nezničitelné.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC sety letadel?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už tyto dárkové RC sety v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, modul m1, příslušenství pro RC auta, RC rotorové listy a ocasní vrtulky nebo RC příslušenství.