Plynové páky, volanty

Náhradní plynové páky a volanty využije každý trochu choleričtější milovník RC modelů, ale i začátečník, který to při svých prvních pokusech přehnal se silou v prstech. Plynové páky i volanty jsou náhradní díly, které musí přesně sednout ke konkrétnímu typu RC vysílače, proto si před koupí důkladně ověřte, že jste vybrali správně. Klidně nás kontaktujte, rádi vám v tomto ohledu poradíme a nasměrujeme vás.

5 položek celkem
Plynová páka pro Fly Sky GT3B
85 Kč / ks
Kód: P023
plyn GT3B elektronika
179 Kč / ks
Kód: P023B
Plynová páka pro Fly Sky GT3C
85 Kč / ks
Kód: P024
volant GT3C
285 Kč / ks
Kód: P025
GT3B volant 2
285 Kč / ks
Kód: P026

Plynové páky a volanty

Pro osvěžení anebo z ryze praktického hlediska si můžete k vysílači pořídit také náhradní koncovky páky, které máme v nabídce hned v několika barevných provedeních. Při jejich výběru si všimněte toho, jaký závit (M3, M4) má páka, pro kterou koncovku pořizujete. Důležitá je ale také snadná ovladatelnost plynové páky. Budete sloužit také pro programování regulátoru otáček, pokud tedy nemáte k dispozici konkrétní programovací kartu. Proto je potřeba, abyste s pákou dokázali pohodlně zvládnout i velmi jemné pohyby.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte plynové páky a volanty pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte Plynové páky, volanty v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Koncovky páky vysílače, Adaptéry pro vyvážení vysílače, Vysílačové baterie, Nabíječky pro vysílače a přijímače nebo Křížové ovladače.