Nabíječky pro vysílače a přijímače

V našem sortimentu na vás čekají klasické nabíječky baterií, kterými dodáte ztracenou energii RC baterii nebo baterii do elektrokola. Máme i nabíječku pro vysílače, se kterou díky připojenému kabelu s odpovídajícím konektorem nabijete baterku i mimo vysílač. Určitě využijete také nabíječky schopné nabíjet více baterií najednou, což je ohromná výhoda. Obzvlášť, pokud s nabíjením spěcháte, což je skoro vždycky, a nemáte po ruce více nabíječek a kabelů.

1 položek celkem
Nabíječka BC101
296 Kč / ks
Kód: P009D

Nabíječka pro vysílač a přijímač

Při výběru nabíječky pro RC modely si dejte pozor na vzájemnou kompatibilitu s nabíjenými akumulátory, ale také na napájecí napětí nabíjecí základny. Právě tu je totiž potřeba připojit ke zdroji energie (pokud to není nabíječka s vestavěným zdrojem), kterým může být mimo autobaterie i příslušně výkonný síťový zdroj. Jeho výstupní napětí by mělo odpovídat právě napájecímu napětí vaší nabíječky.

K vysílačům a přijímačům u nás na BigHobby najdete nejen nabíječky, ale i samotné vysílačové baterie a mnoho dalších náhradních dílů, jako jsou například plynové páky a volanty, křížové ovladače, adaptéry pro vyvážení a další.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte nabíječky pro vysílače a přijímače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte nabíječky pro vysílače a přijímače v košíku, podívejte se také na náš další sortimentOchranné obaly pro RC vysílače, Podsvícení pro vysílače, Interface pro vysílače, RC Moduly nebo RC Autopilot.