Servo saver

Ochraňte RC servo ve svém RC autě před vibracemi a nárazy, které se na něj běžně přenášejí při jízdě. Pořiďte svému autu „tlumiče“ za pás desítek korun a předejděte díky nim předčasné výměně serva. Přesně tak totiž fungují speciální páky řízení zvané servo savery. Jejich funkce spočívá v odfiltrování bočních nárazů kol, které bez nich přechází přímo na převody serva. Při každém projetí překážky zareaguje v servo saveru pružina, která zamezí plnému přenosu vibrací z nárazů na převodovku a servo. Díky tomu jsou tyto součásti lépe chráněny a nemusíte tak často přistupovat k výměně serva ani ozubení pro serva.

6 položek celkem
servo saver black 1
190 Kč / ks
Kód: SAVER01
servo saver gray 1
190 Kč / ks
Kód: SAVER02
servo saver red 1
190 Kč / ks
Kód: SAVER03
servo saver 3 pin black 1
188 Kč / ks
Kód: SAVER04
servo saver 3 pin gray 1
188 Kč / ks
Kód: SAVER05
servo saver 3 pin red 1
188 Kč / ks
Kód: SAVER06

Servosaver

Používáním servo saverů tak ušetříte peníze za výměnu nového serva a budete si moci užít delší jízdu bez nutnosti údržby. Servo savery budou plnit svoji funkci prakticky ve všech typech pozemních RC modelů od aut, bugin, tanků, čtyřkolek anebo v přistávacích podvozcích RC letadel.

TIP: Přečtěte si článek o servech z našeho magazínu:

Hledáte servo saver pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte servo saver v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Servo testery, Ozubení pro serva, Servo páky, Prodlužovací kabely serva nebo Progr. karty.