Křížové ovladače

S ovladači může být někdy kříž. A s těmi křížovými obzvlášť. Tlačili jste na něj ve snaze zabránit z posledních sil pádu letadla tak, že jste ho zase ulomili? Pokud to tentokrát neodnesla jen koncovka páky jako vždycky, nemusíte hned kupovat nový vysílač. V sortimentu náhradních dílů najdete jak plynové páky a volanty, tak i celé křížové ovladače. Stačí jen drobná výměna a jedete (nebo létáte) dál. Zkontrolujte si ale předem, že křížový ovladač nebo plynová páka sedne na váš RC vysílač. Když chcete mít jistotu, klidně nám napište nebo zavolejte. Poradíme vám.

1 položek celkem

Pokud s létáním začínáte a letadlo vám padá, protože si zkrátka nedokážete poradit se silným větrem, zamyslete se nad pořízením RC autopilota, který poryvy větru šikovně vykompenzuje. A když už jsme u těch zlepšováků, spousta modelářů si chválí také ochranné obaly na vysílače. Ty se postarají o vysílač i vaše ruce při nepříznivém počasí.

Hledáte křížové ovladače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte křížové ovladače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Ochranné obaly pro RC vysílače, Podsvícení pro vysílače, Interface pro vysílače, RC Moduly, RC Autopilot