Stahovací pásky

Máte dostatek spermií? My ano a rádi se s vámi o ně podělíme. Ničeho nemravného se u nás obávat nemusíte. Řeč je o stahovacích páskách, lidově označovaných právě jako „spermie“. Ty jsou ideální ke stažení plandající kabeláže anebo upevnění některých komponent do vašeho RC modelu.

2 položek celkem
Stahovací páska 2,5x160mm (10ks)
Stahovací páska 2,5x160mm (10ks)
Momentálně nedostupné
6 Kč / ks
Kód: OS16
Stahovací páska 4x150mm (10ks)
Stahovací páska 4x150mm (10ks)
Momentálně nedostupné
10 Kč / ks
Kód: OS17

Pomocí stahovací pásky uchytíte například přijímač v modelu, kabely k servům anebo samotná RC serva. Ta ale můžete také nalepit či ještě lépe přišroubovat.

Kromě stahovacích pásek mohou v RC modelu sloužit k fixaci jednotlivých komponent také speciální 3M suché zipy a oboustranné lepicí pásky, které díky minimální prostorovým nárokům snadno nasunete přesně tam, kam potřebujete. Upevníte s nimi například RC baterii, kterou potřebujete častěji vyjímat, anebo kameru, která snímá průběh vašeho letu. Využijete je ale i v oblastech mimo modelařinu, například v cyklistice, při vodáckém sportu anebo při rybaření.

Hledáte stahovací pásky pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už stahovací pásky v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentrc majáky, osvětlení rc modelů, rc karoserie, modul 64dp