Nabíjecí stanice

Všude tam, kde nemáte přístup ke zdroji energie, se hodí nabíjecí stanice. Využijete ji nejen na nouzové nabíjení RC baterií pokaždé, když budete s modelem v terénu. Nabíjecí stanice se hodí i na cestování, do kempu anebo na jakýkoliv výlet autem. Jednoduše vám kryje záda za všech okolností. Napájet s ní můžete RC model, auto ledničku, osvětlení do kempu, televizor anebo třeba notebook a herní konzoli. Záleží jen na vás, které části vybavení vašeho domu či bytu nutně potřebujete na cesty. 

3 položek celkem
Zelena 11
10 969 Kč / ks
Kód: POR01
Orange 11
10 969 Kč / ks
Kód: POR02
Modra 11
10 969 Kč / ks
Kód: POR03

Nabíjecí stanice pro modeláře

U nás na BigHobby najdete vysoce výkonné nabíjecí stanice s kapacitou okolo 150 Ah, které můžete nabíjet doma z elektrické zásuvky, ze zapalování auta nebo ze solárního panelu. V jejich nitru se pak skrývá kvalitní lithium-iontová baterie s možností plného nabití zhruba za 7 hodin. Kvalitně vyhlazený čistě sinusový střídavý výstup stanice můžete použít i pro nabíjení velmi citlivých spotřebičů jakými jsou telefon nebo fotoaparát.

TIP: Přečtěte si článek o bateriích z našeho magazínu:

Hledáte nabíjecí stanice?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíjecí stanice v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: síťové napájecí zdroje, průmyslové zdroje, napájecí zdroje slim IP20, LED voděodolné napájecí zdroje IP67 nebo příslušenství pro napájecí zdroje.