Plniče

Pro dokonale hladký spoj a minimalizaci prasklin a spár mezi lepenými díly se dají použít plniče. Díky nim bude i spoj z pěnového polystyrenu výborně držet. Spoj je po použití plniče možno brousit i barvit. Plniče využijete nejen v oblasti modelařiny, ale také na jiné aplikace. Hodí se třeba na opravy laminátových lodí, vyplníte s nimi otvor v karosérii vozu, apod.

Pro komfortní lepení RC modelů se vám kromě plničů budou hodit také akcelerátory, které výrazně zkracují dobu vytvrdnutí lepeného spoje. Často z hodin na sekundy. Pokud nechcete čekat, až spoj vytvrdne a také nemáte prostor pro používání dalšího přípravku při lepení, vsaďte na vteřinová lepidla. Ta se hodí třeba na cestu do terénu, kde vám pomohou elegantně vyřešit nenadálý problém, třeba prasklé křídlo nebo jiný důsledek nehody. Hledáte úplně něco jiného? Spolehlivé lepidlo, díky kterému získáte pružné a pevné spoje odolávající vibracím, které vznikají zejména při provozu RC aut? Pak na vás v naší nabídce n BigHobby čekají epoxidová lepidla.

Hledáte plniče?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už plniče v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: navigační světla, šroubováky, svěráky, stahovací pásky