Koncovky páky vysílače

Jediné, na co si musíte dát pozor při výběru koncovky páky, je rozměr závitu na páčkách vašeho RC vysílače. Na BigHobby najdete koncovky páky na závit M3 a M4. Další parametry koncovek už jsou ryze na vás. Chcete raději delší anebo kratší? Kromě standardní délky pro vás máme i pákové koncovky s délkou 29,5 mm. Vsadíte na klasickou stříbrnou anebo sáhnete raději po extravagantnější modré, fialové či červené? V naší nabídce jsou pro vás připraveny koncovky pák pro vysílače mnoha značek od Fly Sky, Turningy, Spektrum, po Hitec a další.

7 položek celkem
Koncovka páky vysílače M3 červená
97 Kč / pár
Kód: P015
Koncovka páky vysílače M3 modrá
97 Kč / pár
Kód: P016
Koncovka páky vysílače M3 -JR TX 29,5mm - modrá
129 Kč / pár
Kód: P016A
Koncovka páky vysílače M4 -JR TX 29,5mm - fialová
129 Kč / pár
Kód: P016B
Koncovka páky vysílače M3 -JR TX 29,5mm - stříbrná
129 Kč / pár
Kód: P016C
paky cerné
129 Kč / pár
Kód: P016D
paky cervene
129 Kč / pár
Kód: P016E

Koncovky páky vysílače

Najdete u nás nejenom koncovky pák, ale i celé křížové ovladače, pro volantové vysílačky i samotné plynové páky a volanty a také další příslušenství k RC vysílačům. Potřebujete nový interface pro vysílač anebo chcete raději udělat něco pro své prokřehlé prsty, jež každou zimu trpí při testování nového modelu, který jste dostali k Vánocům. Jasně, že s tím nebudete čekat na jaro, když si můžete pořídit ochranný obal pro RC vysílač a mít ruce v teple.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte koncovky páky vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte koncovky páky vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Ochranné obaly pro RC vysílače, Podsvícení pro vysílače, Interface pro vysílače, RC Moduly nebo RC Autopilot.