RC Panty

Chcete mít možnost pohrát si se vzhledem svého RC letadla a vyzkoušet více vzhledů RC pilotů, ale i také se dostat do kabiny kvůli výměně RC baterie? Pak musíte chytře vymyslet otevírání kabiny. Nejpraktičtěji to jde pomoci RC pantů v kombinaci s magnety. Na jednu stranu přišroubujete pant, kterým kabinu otevíráte, a aby druhá strana zůstala při letu pevně na místě, zafixujete ji magnetem.

2 položek celkem
Pant 16x28mm
Pant 16x28mm
Momentálně nedostupné
18 Kč / ks
Kód: BI005
Pant 20x36mm
Pant 20x36mm
Momentálně nedostupné
19 Kč / ks
Kód: BI006

Abyste měli jistotu, že se kabina při letu neotevře, zafixujte ji mechanickým zajišťovačem kabiny, který jsme pro vás do naší nabídky také připravili. Díky těmto 3 prvkům (RC panty, magnety a zajištění kabiny) máte jistotu, že se do kabiny v případě potřeby dostanete a v ostatních případech bude bezpečně uzavřená.

Aby byla v bezpečí i vrtule RC modelu a při pádu se nepoškodila, zachyťte ji za hřídel motoru gumičkovým unašečem, který ji během letu dostatečně pevně zafixuje, ale v případě, že narazí na odpor, vrtuli uvolní.

Hledáte RC Panty?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už panty v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: rc propojovací kabely, rc silikonové kabely, rc smršťovací bužírky, rc konektory