Náhradní díly

Náhradní díly pro spalovací motory na BigHobby představují širokou paletu komponent, které jsou nezbytné pro údržbu a opravy vašich RC modelů s motorovým pohonem. V této kategorii najdete vše co potřebujete, bez ohledu na to, zda chcete nahradit opotřebovanou součástku, zvýšit výkon vašeho modelu nebo se pouštíte do komplexní renovace. Udržujte své modely v perfektním chodu s našimi náhradními díly – protože každý detail má vliv na výkon a spolehlivost.

5 položek celkem
drill jig 35CC 1
397 Kč / ks
Kód: SPP10
drill jig 35CC 1
425 Kč / ks
Kód: SPP11
drill jig 125CC 1
453 Kč / ks
Kód: SPP12
hall sensor
247 Kč / ks
Kód: SPP13
hall sensor
247 Kč / ks
Kód: SPP14

Náhradní díly pro spalovací motory

V naší nabídce náhradních dílů pro spalovací motory najdete specifické příslušenství, které vám umožní udržet váš model v perfektním stavu a výkonu. Mezi vybrané položky patří vrtací šablony na vrtule Stinger, umožňující přesné a rychlé vrtání montážních otvorů pro vrtule, a hall senzory pro jednoválcové i dvouválcové motory, zajišťující efektivní zapalování a stabilitu běhu motoru. Tyto díly jsou navrženy tak, aby zvýšily spolehlivost a efektivitu vašich RC modelů, ať už se věnujete rekreačnímu létání nebo závodění. Vyberte si správné náhradní díly a doplňky pro vaše potřeby a užijte si hladký a bezproblémový chod vašeho modelu.

TIP: Přečtěte si článek o motorech z našeho magazínu:

Hledáte náhradní díly spalovacích motorů pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už náhradní díly pro spalovací motory v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentNádrže do modelůRC LožiskaRC ServaMicro servaMini servaStandard servaMaxi servaSlim servaHV serva nebo Robotická serva.