Čističe

Vyčistit lepidlo nikdy není snadné, zvlášť pokud není rozpustné ve vodě. V naší nabídce najdete čističe, které si poradí s odstraněním lepidel hned z několika povrchů. Vyčistit tak můžete od lepidla znečištěnou balsu, dřevo, laminát, kov a dokonce i sklo. Bez nevzhledných lepidlových map díky nim budou i pěnové hmoty včetně polystyrenu, guma či keramika.

Čističe lepidel využijete nejen pro odstranění zbytků lepidla na vašich RC modelech. Možnosti jejich použití jsou univerzální. Co třeba usnadnit si díky nim odstranění dálniční známky z čelního skla vozu? Anebo vyčistit zbytky lepidla na podrážkách obuvi?

U nás na BigHobby najdete i jiné přípravky usnadňující práci s lepidly.  Akcelerátory se postarají o rychlejší vytvrzení i silnější vrstvy lepidla. Pro zacelení prasklin a spár mezi lepenými díly se mohou hodit plniče, které je možné po vytvrzení brousit nebo barvit. I ty mají univerzální možnosti využití a kromě modelařiny je využijete i na úpravu ploch v domácnosti či v oblasti auto-moto.

Hledáte čističe?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už čističe v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, dárkové poukazy, RC letadla, serva, přijímače, RC magnety