Čističe

Vyčistit lepidlo nikdy není snadné, zvlášť pokud není rozpustné ve vodě. V naší nabídce najdete čističe, které si poradí s odstraněním lepidel hned z několika povrchů. Vyčistit tak můžete od lepidla znečištěnou balsu, dřevo, laminát, kov a dokonce i sklo. Bez nevzhledných lepidlových map díky nim budou i pěnové hmoty včetně polystyrenu, guma či keramika.

1 položek celkem
INSTA-CLEAN 2floz čistič
INSTA-CLEAN 2floz čistič
Momentálně nedostupné
127 Kč / ks
Kód: LEP17

Čističe lepidel využijete nejen pro odstranění zbytků lepidla na vašich RC modelech. Možnosti jejich použití jsou univerzální. Co třeba usnadnit si díky nim odstranění dálniční známky z čelního skla vozu? Anebo vyčistit zbytky lepidla na podrážkách obuvi?

U nás na BigHobby najdete i jiné přípravky usnadňující práci s lepidly.  Akcelerátory se postarají o rychlejší vytvrzení i silnější vrstvy lepidla. Pro zacelení prasklin a spár mezi lepenými díly se mohou hodit plniče, které je možné po vytvrzení brousit nebo barvit. I ty mají univerzální možnosti využití a kromě modelařiny je využijete i na úpravu ploch v domácnosti či v oblasti auto-moto.

Hledáte čističe?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už čističe v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, dárkové poukazy, RC letadla, serva, přijímače, RC magnety