Příslušenství pro napájecí zdroje

Pro napájecí zdroje z naší nabídky jsme pro vás připravili také nabídku příslušenství. Vybírat můžete z náhradních napájecích síťových kabelů, napájecích konektorů se širokým rozsahem využití pro různé napětí a výkony. Doplňkové příslušenství pro napájecí zdroje využijete v situacích, kdy potřebujete doplnit součástku, která dlouhodobým používáním degradovala, nebo potřebujete zdroj přizpůsobit pro nové účely.

Jestliže chcete vytvořit kompletní napájecí centrum pro rozsáhlejší aplikace, můžete využít rozvodné skříně pro zdroje z naší nabídky, které již obsahují vše potřebné.

7 položek celkem
Power cord C5 1
52 Kč / ks
Kód: PR01
Power cord C14 1
52 Kč / ks
Kód: PR02
Power cord C8
52 Kč / ks
Kód: PR03
male 1
12 Kč / ks
Kód: PR04
male 1
12 Kč / ks
Kód: PR05
female 1
12 Kč / ks
Kód: PR06
female 1
12 Kč / ks
Kód: PR07

Příslušenství pro napájecí zdroje

Máte své napájecí zdroje plně pod kontrolou a v pořádku? Možná se vám bude hodit příslušenství pro RC baterie, do kterého jsme mimo jiné zařadili ohnivzdorné ochranné obaly zvyšující bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií. Ty ostatně ochrání váš majetek nejen při manipulaci s bateriemi pro RC model, ale i při nabíjení Li-pol baterií, které máte v obyčejném mobilu.

TIP: Přečtěte si článek o bateriích z našeho magazínu:

Hledáte příslušenství pro napájecí zdroje?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už příslušenství pro napájecí zdroje (příslušenství) v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: síťové napájecí zdroje, průmyslové zdroje, napájecí zdroje slim IP20, LED voděodolné napájecí zdroje IP67, rozvodné skříně pro zdroje nebo napájecí stanice.