Interface pro vysílače

Chcete si před tím, než se vypravíte do terénu, vyzkoušet svoji schopnost ovládat letadlo? Pak si pořiďte PC simulátor (FMS, Real Flight, Phoenix, Aero Flight, Real Flight, apod.) a k němu interface, který se postará o propojení s RC vysílačem. Díky tomu si snadno otestujete své reakce a místo reálných nehod s neblahými následky si užijete jen pár virtuálních pádů. Kromě toho vás nebude bolet krk od popruhu na vysílač ani neulomíte plynovou páku.

6 položek celkem
Interface USB pro simulátor
Interface USB pro simulátor
Momentálně nedostupné
215 Kč / ks
Kód: P010
Futaba - kabel trenér (učitel, žák) -  2.8m
168 Kč / ks
Kód: P010A
Fly Sky- FMS - interface USB kabel pro simulátory
200 Kč / ks
Kód: P010B
Traner cable 1
189 Kč / ks
Kód: P010C
interface flysky 1
179 Kč / ks
Kód: P010C2
flysky ucitel zak
189 Kč / ks
Kód: P010D

Interface pro PC simulátory

Interface pro PC simulátory je prakticky jen sada kabelů s přechodkami pro různé typy vysílaček. Abyste jimi dokázali propojit počítač s vysílačem, je potřeba, aby na vysílači byla zásuvka typu učitel – žák.

Chcete kabely, ale spíše takové, kterými připojíte bateriinabíječce anebo jejichž prostřednictvím vytvoříte z baterie powerbanku? Mrkněte na naši nabídku nabíjecích a vybíjecích kabelů.

Bylo už virtuálního létání dost a prahnete po výletu na letiště? Určitě oceníte některý z našich ochranných obalů na RC vysílače, který zajistí, že vaše ruce i přístroj budou jako v bavlnce.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte Interface pro vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte podsvícení pro vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortimentAdaptéry pro vyvážení vysílačeRC Modulykřížové ovladače nebo RC Autopilot.