Vlečné háčky pro větroně

RC model větroně uvedete do pohybu identickým postupem jako v případě větroně reálného. Vlečnou šňůru kluzáku vybavenou vlečným háčkem zachytíte za motorové letadlo. A je to. Letíte. Aby to nebylo tak jednoduché, doporučuje se mít na kluzáku nainstalovaný systém pro odhození vlečné šňůry za letu. Předejdete tak jejímu zamotání a případné nehodě v průběhu přistávání. Po dosažení potřebné výšky a rychlosti, háček na přední části větroně pomocí malého serva tahem uvolníte.

1 položek celkem
Vlečný háček pro větroně
Vlečný háček pro větroně
Momentálně nedostupné
129 Kč / ks
Kód: OS24

Nechce se vám řešit rozpohybování větroně, a přesto byste rádi vyzkoušeli, jak může letadlo létat pouze vlivem aerodynamických sil? Pořiďte si některý z našich volně létajících kluzáků neboli házedel, která jsou vhodná i pro malé modeláře.

Nejsou pro vás letadla tím pravým ořechovým. U nás na BigHobby najdete také širokou nabídku RC aut, bugin, off roadů či monster trucků, které dokážou se střídavým motorem jezdit rychlostí až 80 km/h.

Hledáte vlečné háčky pro větroně?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už háčky pro větroně v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, RC páky kormidel, RC magnety, RC panty, RC dráty, táhla