Vrtací šablony na vrtule

Kvůli zachování autentičnosti vašeho RC modelu na něj potřebujete usadit dřevěnou vrtuli? Žádný plast, karbon ani jiný extra lehký materiál, který se používá u běžných vrtulí, vás neuspokojí? Pak budete možná řešit otázku, jak dřevěnou vrtuli připevnit k motoru. Právě z tohoto důvodu jsme se na BigHobby rozhodli vám nabídnout vrtací šablony na vrtule, které jsou kompatibilní s motory Stinger Engine.  Zapomeňte na vrtání naslepo a ničení jedné vrtule za druhou. Díky vrtací šabloně se trefíte přesně tam, kam potřebujete a snadno si připravíte otvory na šrouby, kterými vrtuli přichytíte k motoru.

3 položek celkem
drill jig 35CC 1
397 Kč / ks
Kód: SPP10
drill jig 35CC 1
425 Kč / ks
Kód: SPP11
drill jig 125CC 1
453 Kč / ks
Kód: SPP12

Kromě vrtacích šablon u nás najdete i další náhradní díly pro RC motory, ale i na celé RC modely.  Mrkněte také na RC příslušenství, kde najdete všechno, co se vám jako modeláři může hodit. Na BigHobby najdete vše od podvozků, přes RC vrtule, až po nářadí a vybavení na pájení. Všechno pěkně na jednom místě.

Hledáte vrtací šablony na vrtule pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už vrtací šablony na vrtule v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: Standard serva, Maxi serva, Slim serva, HV serva, Robotická serva