Ochranné obaly pro RC vysílače

V zimě zahřeje, v létě ochrání. Řeč není o domácí švestkové slivovici, ale o ochranném obalu pro ruce a RC vysílač. Pravda, není to nutnost, obejdete se bez něj stejně jako bez destilátu ze švestek. Ale když už si ho dopřejete, hodně vám zpříjemní život. I to mají společné. Skvělý izolační materiál s překryvem z průhledné slídy zajistí, že vysílačku budete moci používat i za zhoršených klimatických podmínek, dobře uvidíte na displej a vaše ruce budou vždycky v teple.

Při výběru ochranného obalu si ohlídejte maximální velikost vysílače a jeho případné atypické rozměry. Ať máte jistotu, že vám obal na vysílač sedne. A kdyby se přece jen nezadařilo, není problém ho vrátit nebo vyměnit. Vyjdeme vám vstříc.

1 položek celkem
Box na vysílačku (pevný)
639 Kč / ks
Kód: P006C

Ochranné obaly pro RC vysílačku

Patříte mezi větrem ošlehané horaly a trocha zimy při létání vás jen tak nerozhodí? Dopřejte pohodlí alespoň vašemu vysílači. Pro jeho převoz se vám může hodit praktický box, do kterého ukryjete ale i další RC komponenty, například baterie, nabíječky, RC zdroje, náhradní díly, apod. Box má pevnou skořepinu, takže vše uvnitř zůstane bez jediného šrámu, i když zrovna pojedete na letiště rozbahněnou polňačkou.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte ochranné obaly pro RC vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte ochranné obaly pro RC vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Podsvícení pro vysílače, Interface pro vysílače, RC Moduly nebo RC Autopilot.