RC Autopilot, gyroskop

Máte na modelařinu čas jen o víkendech, kdy už jedete jen na autopilota? Možná díky tomu, že tak často netrénujete, vaše RC letadlo často posíláte k zemi. Nebude lepší pořídit autopilota i vašemu letadlu a ušetřit tak na drahých opravách? Vyzkoušejte šestiosý stabilizační systém s GPS pro RC modely letadel, který při správném nastavení zvýší stabilitu modelu a sníží jeho závislost na okolním prostředí. A především bude v reakcích rychlejší než vy.

Díky nízké hmotnosti a malým rozměrům ho využijete ve větroních i motorových letadlech. A když bude nejhůř, pomůže vám s návratem letadla na místo vzletu. Už se nebudete muset stresovat, že letadlo ztratíte nebo zničíte. Jen si budete pohodově užívat létání.

5 položek celkem
Autopilot s GPS
2 290 Kč –5 %
2 155 Kč / ks
Kód: P004A8
Stabilizace pro letadla 3 osá (3G A V2)
1 290 Kč –11 %
1 143 Kč / ks
Kód: P004A8A
Autopilot pro letadla 6 osý (6G B)
1 290 Kč –7 %
1 188 Kč / ks
Kód: P004A8B
BGL 3G A
1 290 Kč –11 %
1 143 Kč / ks
Kód: P004A8C
eshop 1
868 Kč / ks
Kód: P004A8D

RC autopilot

Chcete ještě více pohodlí při létání? Ochranné obaly pro RC vysílače umožní vysoký komfort při provozování vašeho koníčku i za nižších teplot a při dešti ochrání i váš RC vysílač. Abyste se nemuseli rychle vracet, vezměte sebou i náhradní plně nabité vysílačové a RC baterie. I ty u nás seženete, pokud je ještě nemáte. V sortimentu BigHobby samozřejmě najdete i náhradní díly pro RC vysílače a přijímače, ale i kompletní doplňkové RC příslušenství.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC autopilota pro svůj RC model?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte RC autopilota v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Adaptéry pro vyvážení vysílače, Vysílačové baterie, Nabíječky pro vysílače a přijímače nebo Křížové ovladače.