Stabilizace pro letadla 3-osá - Gyroscop GFC02

Kód: P004A8D
868 Kč 717 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.3.2024

Hodila by se vám 3osá stabilizace pro RC modely letadel? U nás na BigHobby ji máme za skvělou cenu. A navíc doprava zdarma u nás od 2 500 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
SUPER pro začátečníky nebo pokročilé modeláře kteří mají hodnotný model.Tato stabilizace váš model ochrání před pádem, když se vám ztratí z dohledu, pokud nerozpoznáte letovou polohu, nejste zžiti s vaší vysílačkou nebo jen jednoduše zpanikaříte.

Miniaturní tříosý gyroskopický stabilizátor GFC02 s dvourežimovým heading-hold gyrem pro stabilizaci modelů letadel s klasickými nosnými plochami, samokřídla (delty) i s motýlkovými ocasními plochami, s pohonem elektromotorem i spalovacím motorem. Při správném nastavení umožňuje zvýšit stabilitu a obratnost modelu a učinit jej méně závislým na vlivech okolního prostředí. GFC02 vám pomůže „vypnout vítr“ a bude reagovat na jeho náhlé poryvy daleko rychleji než vy.

Snadno jej unesou i celkem malé modely, výborný je pro rekreační větroně a motorové modely s elektrickým pohonem i se spalovacím motorem. Díky vysoké maximální úhlové rychlosti až 800°/s je vhodný i pro akrobatické a 3D modely. Vestavěné mixy pro samokřídla (delty) a modely s motýlkovými ocasními plochami umožňují ovládat tyto typy modelů i tou nejobyčejnější RC soupravou, která nemá žádné mixy.

GFC02 může pracovat s kteroukoliv RC soupravou s analogovými i digitálními servy se standardním neutrálem 1,5 ms; podporuje ovládání křidélek prostřednictvím 2 serv zapojených do 2 kanálů přijímače. Zapojuje se dodávanou sadou propojovacích kabelů mezi přijímač a serva křidélek (1 nebo 2), výškovky a směrovky, sadou tří DIP přepínačů můžete zvolit typ modelu (normální/samokřídlo/motýlkový ocas) a spustit kalibrační/nastavovací režim, v němž se také nastavuje smysl reakce gyra pro jednotlivé osy. Třemi otočnými trimry lze nastavovat zisk gyra pro optimální nastavení stabilizace nezávisle pro všechny tři osy. Dodatečný vstup SW umožňuje na dálku přepínat tři provozní režimy gyra pomocí třípolohového přepínače na vysílači:

Specifikace produktu:

Pracovní napětí: 4,5-6V

Frekvence odezvy: 100Hz

Pracovní teplota: 0-50 ℃

Velikost: 43*28*15mm

Hmotnost: 11g (lze sundat obal - 6g)

Součástí balení:

CZ návod ve složce - související soubory.

Video zapojení a nastavení stabilizace:

Doplňkové parametry

Kategorie: RC Autopilot, gyroskop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: