RC Majáky

Policejní auto bez majáku a sirény? To nechcete. Ani v případě, že se jedná o v příslušném měřítku zmenšený model reálného vozu. Majáky a sirény jsme do nabídky BigHobby zařadili, protože myslíme na všechny hračičky, kteří rádi dotahují svoje RC auta k dokonalosti. Řídící jednotka s repráčkem a drobným příslušenstvím se postará o to, že vaše RC auto, off-road nebo bugina bude vypadat jako policejní. Že si nedokážete představit policejní buginu? Tak si ji postavte. U nás k tomu seženete veškeré příslušenství. Na vás bude jen unikátní grafické provedení polepů. Ale to už dáte, co říkáte?

1 položek celkem
Police Car Voice System
354 Kč –24 %
267 Kč / ks
Kód: OS01G3

Majáky pro RC auta

Točili jste volantem na RC vysílači tak, že jste ho ukroutili? Žádný problém. BigHobby není jen e-shop pro letecké modeláře. Nabízíme i náhradní díly pro milovníky RC aut. Na RC vysílač u nás seženete náhradní plynové páky a volanty, adaptéry pro vyvážení, ale i vysílačové baterie. Nabízíme i kompletní RC moduly, díky kterým oživíte prakticky jakýkoliv model auta. Stačí jen připojit vhodnou RC baterii, motor a regulátor. A vyrážíme do terénu.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC majáky?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC majáky v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentModul m0.6, modul m1, serva, přijímače nebo vysílače.