RC Moduly

Sady RC vysílačů a přijímačů jako stvořené pro modelářské kutily, kteří si rádi přichází na to, jak věci fungují. Jednoduché párování pomocí tlačítek na přijímači a vysílači. Minimální rozměry a hmotnost modulu přijímače, vysoký počet kanálů a dosah často nad jeden kilometr. To jsou přednosti, kvůli kterým stojí za to RC modul vyzkoušet. Vysílačové moduly jsou navíc kompatibilní i s mnoha jinými typy přijímačů. Proto není problém spárovat vysílač i s více RC modely najednou.

4 položek celkem

RC modul

Pořád však jde spíše o specialitu pro pokročilé modeláře. Pokud s modelařinou teprve začínáte a máte potíže udržet RC letadlo či helikoptéru rovně ve vzduchu, využijete spíše RC autopilota.  Anebo byste si raději vše vyzkoušeli nanečisto? Není problém. S interface pro propojení RC vysílače a PC simulátoru si otestujete svoje letecké schopnosti, aniž byste museli ztrácet čas opravami zničeného modelu.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC Moduly?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte RC Moduly v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Adaptéry pro vyvážení vysílače, Vysílačové baterie, Nabíječky pro vysílače a přijímače, Křížové ovladače, Ochranné obaly pro RC vysílače nebo Podsvícení pro vysílače.