Rozvodné skříně pro zdroje

Napájecí skříně neboli rozvaděče pro napájecí zdroje nabízíme na BigHobby ve dvou provedeních: ve verzi s 9 a 18 samostatně jištěnými výstupy. Součástí každé skříně je vždy již integrovaný spínaný zdroj s výstupním výkonem odpovídajícím velikosti skříně a jejímu předpokládanému využití. Ten nejvýkonnější integrovaný zdroj se může pochlubit výstupním proudem 30 A. Každý rozvaděč je vybaven deskou plošných spojů (PCB) s přidanými pojistkami a svorkovnicemi pro každý kanál.

5 položek celkem
12V 5A 4CH 1
684 Kč / ks
Kód: ROZ01
12 10 9ch Kód: ROZ02
12 10 9ch Kód: ROZ03
18ch Kód: ROZ04
18ch
1 189 Kč / ks
Kód: ROZ05

RC rozvaděče

Rozvodné skříně pro zdroje můžete využít například pro vytvoření napájecího zázemí pro zabezpečovací systémy (EPS, EZS), kamerové systémy (CCTV) anebo LED osvětlení či jiné aplikace. Potřebujete do rozvodné skříně doplnit další zdroje? Můžete vybírat z naší nabídky průmyslových spínaných zdrojů anebo prostorově úsporných slim napájecích zdrojů s IP20. Pro umístění do vlhkého prostředí se mohou hodit také voděodolné napájecí zdroje s IP67.

Hledáte rozvodné skříně pro zdroje pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už rozvodné skříně pro zdroje v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: síťové napájecí zdroje, průmyslové zdroje, napájecí zdroje slim IP20, LED voděodolné napájecí zdroje IP67příslušenství pro napájecí zdroje