Aktivátory

Nechcete čekat, až zaschne lepidlo a vy budete moci vzít svůj RC model na projížďku nebo mu provětrat křídla ve svěžím jarním vánku? Pak budete potřebovat aktivátor, který celý proces schnutí lepidla zkrátí z hodin na sekundy, maximálně minuty. Skvělý je zejména na silné vrstvy lepidla, které po stisknutí vytékají z lepeného spoje.

8 položek celkem
aktivator 30ml
75 Kč / ks
Kód: LEP07
aktivator 50ml
138 Kč / ks
Kód: LEP08
aktivator 50ml
155 Kč / ks
Kód: LEP08A
Senus aktivator 1
195 Kč / ks
Kód: LEP08B
EXO aktivator
187 Kč / ks
Kód: LEP08C
BSI INSTA-SET 2floz akcelerátor 56,8g
208 Kč / ks
Kód: LEP18
Hacker aktivator
272 Kč / ks
Kód: LEP19
Rozlepovač BSI UN CURE
Rozlepovač BSI UN-CURE 1oz (28,4g)
Momentálně nedostupné
157 Kč / ks
Kód: LEP20

Akcelerátor se ale nehodí jen na urychlení schnutí kyanoakrylátových lepidel. Pomůže i při lepení nekompatibilních hůře slepitelných materiálů a kromě toho také zvyšuje pevnost spoje.

Aktivátory jsou plně kompatibilní s většinou materiálů, které se v modelařině používají nejčastěji, od balsy, dřeva, laminátu, gumy, pěnových hmot až po tvrdé plasty, kov a sklo.

Když ale nebudete mít čas na použití akcelerátoru a třeba se vám v terénu zlomí křídlo vašeho modelu z EPP, bude potřeba rychlé řešení. Pro tyto případy mějte vždy při ruce vteřinové lepidlo, které během krátké chvilky nenadálý problém vyřeší, a můžete zase v klidu brázdit oblohu.

Hledáte akcelerátory?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už akcelerátory v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: navigační světla, šroubováky, svěráky, suché zipy