Popruhy na vysílače

Těšíte se na další let? Představujete si přitom, jak konečně vyzkoušíte novou vrtuli, RC regulátor anebo rovnou nové letadlo? Ale ten odřený krk. Čím je RC vysílač sofistikovanější, tím má bohužel obvykle také vyšší hmotnost. A to vše si pěkně odnesete na vlastním krku. Nic příjemného, co říkáte? BigHobby pro vás má řešení. V naší nabídce najdete nejen standardní náhradní popruhy k vysílačům, ale také jeden speciální profi popruh na vysílačku s křížovým uchycením na zádech. Díky němu váš krk přestane trpět a vaše záda si i při dlouhém letu odpočinou.

6 položek celkem
JR popruh na krk pro všechny typy vysílaček
88 Kč / ks
Kód: OS10
Profi popruh na vysílačku - DJI
226 Kč / ks
Kód: OS10B
popruh bighobby 2
196 Kč / ks
Kód: OS10B1
popruh bighobby
69 Kč / ks
Kód: OS10B2
popruh bighobby
87 Kč / ks
Kód: OS10B3
Popruh na vysílačku - FUTABA
95 Kč / ks
Kód: OS10C

Popruhy na vysílače

Součástí všech našich popruhů na krk jsou robustní karabiny, které vysílač spolehlivě udrží, a přitom nepřidají příliš na celkové hmotnosti sestavy. Popruhy jsou nastavitelné, takže je snadno přizpůsobíte na míru letci.

Vydáváte se do terénu s letadlem i v zimě? V tom případě určitě oceníte teplou kožešinu uvnitř ochranných obalů pro RC vysílače, které ochrání nejen samotný RC vysílač, ale především vaše ruce.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte popruhy na vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte Popruhy na vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Plynové páky, volanty, Koncovky páky vysílače, Adaptéry pro vyvážení vysílače, Vysílačové baterie nebo Nabíječky pro vysílače a přijímače.