Podsvícení pro vysílače

Proč instalovat anebo měnit barvu podsvícení LED displeje vysílače? Důvody mohou být dva. Buď máte potíže s čitelností textu na displeji anebo si chcete svůj vysílač trochu vytunit a získat originální kousek, který jen tak někdo nemá. Barevné ladění podsvícení můžete zkombinovat se stejným odstínem koncovek pák či adaptérů pro vyvážení a vytvořit tak RC vysílač, který vám bude ladit třeba s barvou auta či letadla.

Podsvícení vysílačů

Podsvícení pro vysílače se hodí ale i v případě, že občas létáte za šera. Díky němu lépe uvidíte informace na displeji a snáze předejdete nehodám. A pokud se vydáváte otestovat svůj RC model i v zimě a za zhoršeného počasí, určitě si pořiďte ochranný obal pro RC vysílač, který udrží v teple nejen váš přístroj, ale i vaše ruce. Hodí se i náhradní plně nabitá vysílačová baterie. Nechcete přece v noci uprostřed zimy nabíjet vybité akumulátory.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte podsvícení pro vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte podsvícení pro vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Interface pro vysílače, RC Moduly, křížové ovladače nebo RC Autopilot.