RC Vrtulníky

Létání s RC letadlem není snadné a vyžaduje mnoho hodin zkoušení ideálně na simulátoru, k němuž pomocí vhodného interface připojíte reálný RC vysílač. Co je s letadlem těžké, je s RC vrtulníkem ještě těžší. Mnoha začátečníkům činí potíže udržet vrtulník i jen ve vzduchu. Právě pro ty, kteří s vrtulníkem začínají, jsou určeny 3-kanálové stroje, na kterých si můžete vyzkoušet základní ovládání v terénu. Ti lehce pokročilí, kteří 3 kanály už dávno zvládli a chtějí od života s vrtulníkem něco víc, mohou sáhnout po 4-kanálovém RC vrtulníku. I ty jsou ještě poměrně levné, a pokud po nehodě usoudíte, že je potřeba větší oprava než jen výměna rotorových listů, můžete si raději pořídit vrtulník úplně nový.

7 položek celkem
Digitální combo servo pro heli 450 1x HD Servo3688MG, 3x HD Servo2215S Power HD Kód: SHDP30
Ocasní  listy 62mm - CARBON
Ocasní listy 62mm - CARBON
Momentálně nedostupné
129 Kč / ks
Kód: HP06
Hlavní rotorové listy 325mm - Laminát
185 Kč / ks
Kód: HP05
Hlavní rotorové listy 325mm - Laminát (červená, bílá) Kód: HP04
Hlavní rotorové listy 325mm - Laminát (žlutá,černá) Kód: HP03
Hlavní rotorové listy 325mm - CARBON
287 Kč / ks
Kód: HP02
Hlavní rotorové listy 325mm - CARBON
287 Kč / ks
Kód: HP01

RC Helikoptéry

V případě akrobatického vrtulníku nejčastěji se 6 kanály si už koupi nového přístroje vzhledem k ceně rozmyslíte. Do akrobacie se proto raději vrhejte a ž v době, kdy už máte základní ovládání vrtulníku v malíku a můžete se označit za zkušeného pilota. Podobně jako u RC aut najdete i pod krytem RC vrtulníku nejčastěji střídavý (brushless) RC motor s vysokým výkonem a nízkou spotřebou.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC vrtulníky?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC vrtulník v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentRC rotorové listy a ocasní vrtulky, RC příslušenství, podvozky pro letadla nebo rc vrtule.