Comba

Comba jsou speciální sady, které obsahují vše potřebné pro sestavení a provoz RC modelů. U nás na BigHobby najdete kombinace součástek jako jsou motory, regulátory, serva a přijímače, které jsou navzájem kompatibilní a optimalizované pro nejlepší výkon vašeho modelu. Ideální pro začátečníky i pokročilé modeláře, kteří hledají pohodlný a efektivní způsob, jak získat vše potřebné pro svůj projekt bez nutnosti dlouhého výběru jednotlivých komponent.

11 položek celkem
Elektromotor AM20Pro 1500KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule Combo T-Motor
Novinka
Kód: AM20C
Elektromotor AM30 1450KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor
Novinka
Kód: AM30D
Elektromotor AM30 1750KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor
Novinka
Kód: AM30E
Elektromotor AM30 2280KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor Kód: AM30E2
Combo 1500
Novinka
Kód: AM40E
eshop combo Kód: WING01C

Comba

Vybírejte z naší pečlivě připravené nabídky comb, ať už hledáte ideální startovací balíček pro svůj první RC model anebo chcete upgradovat své stávající vybavení. Každá sada je sestavena s ohledem na specifické potřeby různých typů modelů, od RC aut přes RC letadla až po RC vrtulníky, což zajišťuje, že najdete přesně to, co vašemu hobby chybí. S combem od nás získáte jistotu kvality a spolehlivosti, a to vše za výhodnou cenu. Nechte starosti s výběrem jednotlivých dílů za sebou a soustřeďte se na to nejdůležitější – radost z létání nebo jízdy.

TIP: Přečtěte si článek o motorech z našeho magazínu:

Hledáte comba pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už combo v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentVrtací šablony na vrtuleNádrže do modelůRC LožiskaRC ServaMicro servaMini servaStandard servaMaxi servaSlim servaHV serva nebo Robotická serva.