Elektromotor AM30 2280KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor
Kód: AM30E2Související produkty
Sáhněte po velmi kvalitním a spolehlivém regulátoru otáček AM16A T-motor - 3D,4D (2-4S) kompatibilním s více vysílači. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
UBS programátor pro přímé nastavení BlHeli_S a BlHeli_32 regulátorů přes počítač konfigurátorem BlHeli Suite. Nejvýhodněji na BigHobby.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 600kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 900kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 1750KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu

1.Vhodné pro 80-180g F3P letadla
2. Test na profesionální platformě
3. Testy od mistrů světa
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vinutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace motor:
| Otáčky (kv) | 2280KV |
| Max. proud(A)180S | 14,5A |
| Max. výkon(W)180S | 200W/3S |
| Vnitřní odpor | 88mΩ |
| Napětí (V) | 2-3S |
| Doporučený regulátor | AM16A |
| Doporučená vrtule | carbon 8x4 |
| Váha motoru s kabeláží | 18,6g |
| Rozměry | 29x16mm |
| Specifikace ESC: |
| Model: AM 16A 3D/4D |
| Stálý proud: 16A |
| Maximální proud: 25A |
| BEC: ANO - 4A |
| Vstupní napětí: 2-4S |
| Váha: 8,5g |
| Rozměry: 12x24x6mm |
| Vhodné použití: pro modely do 350g |












Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Comba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 1750 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
| Položka byla vyprodána… | |
Výkonný střídavý elektromotor AM30 1450KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor BPP 4D 1850kv+16A ESC + 2x4D vrtule 8.5x4.2 - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1900KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1500KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1404-2900kv DW Hobby + 10A ESC, vrtule 5x3, unašeč pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 650kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
