Střídavé Combo MM1914 (ADH300L) -1100kv DW Hobby + 20A ESC, unašeč, 3,5mm konektory
Kód: WING06CSouvisející produkty
Opravdu výkonný střídavý elektromotor MM1914 (ADH300L) -1100kv DW Hobby pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Střídavý elektromotor o velikosti 2327 (23x27mm).
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 650kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 600kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 650kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5, AM link pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 2280KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1408-1850kv DW Hobby + 10A ESC, vrtule 6x3, unašeč, konektory pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 1450KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1906A (ADH300S)-2400kv DW Hobby + 20A ESC, unašeč, 3,5mm konektory pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu

| Model: | MM19 (ADH300L), 2327 |
| Otáčky: | 1100kv |
| Rozměry: | 23x27mm |
| Váha: | 38g |
| Max. proud: | 15A |
| Max. výkon: | 170W |
| Průměr hřídele: | 3mm |
| Délka hřídele: | 13mm |
| Doporučené napětí: | 3S lipo (11.1V) |
| Doporučená vrtule: | 8-9 inch |
| Vhodné pro: |
| Trainer (hornoplošník) do rozpětí 1400mm a váhy do 650g |
| Akrobat do rozpětí 1200mm a váhy do 550g |

Součástí balení: 1x motor, 1x vrtulový unašeč, 1x 20A regulátor.

Parametry regulátoru:
| Regulátor E-Power: | 20A |
| Váha: | 20g |
| BEC: | 5V - 2A |
| Max. proud | 25A (5s) |
| Max. napětí | 4S (18V) |
| Rozměry: | 18x36mm |
| Délka servo kabelu: | 250mm |
| Konektory k motoru: | 3,5mm bullet |
| Konektor k baterii: | XT60 |




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Comba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 1100 |
| Použití: | Letadla |
| Typ: | Střídavý pohon |
| Značka: | DW Hobby |
Opravdu výkonné střídavé combo MM1404-2900kv DW Hobby + 10A ESC, vrtule 5x3, unašeč pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor BPP 4D 1500kv+16A ESC + 2x4D vrtule 8.5x4.2 - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1500KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1900KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor BPP 4D 1850kv+16A ESC + 2x4D vrtule 8.5x4.2 - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 900kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
