Elektromotor BPP 4D 1500kv+16A ESC + 2x4D vrtule 8.5x4.2 - Combo T-Motor
Kód: AM40DSouvisející produkty
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 650kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 1750KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1404-2900kv DW Hobby + 10A ESC, vrtule 5x3, unašeč pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 650kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5, AM link pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1500KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1408-1850kv DW Hobby + 10A ESC, vrtule 6x3, unašeč, konektory pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20Pro 1900KV-AM6A ESC+FS10x3.1 Carbon vrtule - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněné combo:
1x motor AM40-4D 1500kv, 1x ESC 16A přepínatelný z 3D na 4D, 2x 4D vrtule 8.5x4.2, unašeč pro 3D, 4D, příslušenství k montáži.
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vinutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 1500KV |
| Max. proud(A)180S | 17A |
| Max. výkon(W)180S | 195W/3S |
| Vnitřní odpor | 138.5mΩ |
| Napětí (V) | 2-3S |
| Doporučený regulátor | 15-20A |
| Doporučená vrtule | 8040/9048 |
| Váha motoru s kabeláží | 22.3g |
| Stator | Odolný 150°C |
| Ložiska | 684ZZ |
| Magnety | Odolné 150°C |
| Délka kabelu | 40mm |
| Stupeň izolace drátu | Odolný 220°C |

Hodnoty z testování motorů: zde


Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Instalace a nastavení vysílače pro 3D a 4D verzi můžete shlédnout v následujícím videu:
Letová ukázka 4D:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Comba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 1500 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
| Položka byla vyprodána… | |
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 900kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonné střídavé combo MM1906A (ADH300S)-2400kv DW Hobby + 20A ESC, unašeč, 3,5mm konektory pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 2280KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor BPP 4D 1850kv+16A ESC + 2x4D vrtule 8.5x4.2 - Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonné 3D Combo AM480 600kv 3D T-Motor, ESC-AM66A, 2x vrtule 13x6.5 pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Výkonný střídavý elektromotor AM30 1450KV +AM16A ESC+T8040 Carbon vrtule Combo T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
