Zajištění kabiny

Aby kabina vašeho RC modelu vždy pevně držela na místě, a zároveň bylo možno ji otevřít a vyměnit třeba RC pilota anebo z hlediska provozu mnohem důležitější RC baterii, je potřeba zajistit ji mechanismem, který ji při letu udrží pevně uzavřenou a při manipulaci umožní její snadné otevření. Mechanické zajištění otevření kabiny RC letadla patří mezi základní sortiment naší nabídky RC příslušenství a vybírat můžete prakticky ze dvou typů – s táhlem otevírání v samotném mechanismu či až za ním, s kovovým či plastovým krytem.

3 položek celkem
zajisteni kabiny
Zajištění kabiny 26x16x10mm
Momentálně nedostupné
113 Kč / ks
Kód: BI006Z8
Mechanismus zajištění kabiny RC modelů - A
135 Kč / ks
Kód: BI006Z9
Mechanismus zajištění kabiny RC modelů - B
136 Kč / ks
Kód: BI006Z9A

Alternativou k mechanickému zajištění kabiny je její uchycení magnetem. V každém případě je ale praktické, pokud je toto uchycení jednostranné a na druhém konci je kabina zajištěna pantem, který zamezí jejímu odlétnutí v případě nehody za letu. Kabinu máte zajištěnou, ale rádi byste zafixovali i kabely, které se při letu mohou nechtěně pohybovat? Máme pro vás stahovací pásky, které patří v této oblasti k našemu univerzálnímu sortimentu.

Hledáte zajištění kabiny pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už zajištění kabiny v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: skelné pásky, šroubováky, svěráky, suché zipy, pásky