RC Karosérie

Co je tím nejdůležitějším pro RC auto? Je to motor, vysílač nebo snad přijímač? Kdepak, je to karosérie. Máte tu vaši už pěkně odřenou a vlastně od začátku nestála za nic? Vyměňte ji za novou, neokoukanou. Takovou, která dá vašemu autu šmrnc a vám chuť do další jízdy. Náhradní kabiny pro RC auta najdete na BigHobby komplet, včetně polepů. Tak se trefte, ať to nemáte nakřivo.

1 položek celkem
1/16 Monster Beatle - náhradní kabina
476 Kč / ks
Kód: C006

Karosérie pro RC auta

Když už jsme u těch výměn - jak je na tom váš motor s přenosem točivého momentu? Nehodil by se vám nový neošoupaný pastorek? Máme je pro průměry hřídele 3,17 mm a 5 mm a nabízíme pastorky z eloxovaného hliníku,  pastorky z oceli či slitiny hliníku 775.

Když už jste se tolik nadřeli s tuningem vašeho RC auta, nesmíte opomenout také sound systém a LED osvětlení, který mu dodá autentické zvuky a vysoce svítivá LED světla

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte RC karosérie?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC Karosérie (Karosérie) v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, RC silikonové kabely, RC smršťovací bužírky, RC konektory nebo měřítka.