RC Karosérie

Co je tím nejdůležitějším pro RC auto? Je to motor, vysílač nebo snad přijímač? Kdepak, je to karosérie. Máte tu vaši už pěkně odřenou a vlastně od začátku nestála za nic? Vyměňte ji za novou, neokoukanou. Takovou, která dá vašemu autu šmrnc a vám chuť do další jízdy. Náhradní kabiny pro RC auta najdete na BigHobby komplet, včetně polepů. Tak se trefte, ať to nemáte nakřivo.

1 položek celkem
1/16 Monster Beatle - náhradní kabina
476 Kč / ks
Kód: C006

A když už jsme u těch výměn. Jak je na tom váš motor s přenosem točivého momentu? Nehodil by se vám nový neošoupaný pastorekeloxovaného hliníku s antikorozní úpravou? Máme je pro průměry hřídele 3,17 mm a 5 mm a kromě toho z eloxovaného hliníku si můžete sáhnout i po pastorku z oceli či slitiny hliníku 775.

Když už jste se tolik nadřeli s tuningem vašeho RC auta, nesmíte opomenout také sound systém, který mu dodá autentické zvuky a vysoce svítivá LED světla. To všechno najdete v naší nabídce RC sound systémů a LED osvětlení.

Hledáte RC karosérie?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC Karosérie (Karosérie) v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, RC silikonové kabely, RC smršťovací bužírky, RC konektory, měření