Nádrže do modelů

Nádrž na benzín to je v RC modelu držák. Málokdy ji při pádu zničíte jako hřídel. Za to však jde o klíčovou součást modelu. Její bezvadná funkce rozhoduje o tom, zda bude mít RC letadlo dostatek paliva i v krkolomných polohách, její objem má vliv na dobu letu. A věřte nebo ne, důležitý je také komfort při plnění nádrže. Jinak celá nádrž vyletí i se zbytkem modelu oknem tak nějak bez pohonu.

1 položek celkem
nádrž
764 Kč / ks
Kód: 13869

RC nádrže

Jaké komponenty by měla mít kvalitní nádrž na benzín? Důležitý je samozřejmě filtr zabraňující nasátí bublin a sací závaží, které zajistí sání i v akrobatických polohách. Pohodlné plnění zajistí plnicí hrdlo se zátkou na plnicí hadičku. Důležité jsou také škrticí klapky. Ty zajistí, že při plnění neprotlačíte palivo hadičkou do motoru místo do nádrže. Nádrže se za letu tlakují propojením s výfukem.

Hledáte nádrže do modelů?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nádrže do modelů v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC Ložiska, RC Serva, Micro serva, Mini serva, Standard serva, Maxi serva, Slim serva, HV serva, Robotická serva