Adaptéry pro vyvážení vysílače

Vyvážit potřebuje nejen RC letadlo nebo vrtulník, ale také RC vysílač. To si uvědomí každý náročný modelář, který levný vysílač s pár funkcemi a minimální hmotností vymění za pořádné dělo s dotykovým TFT displejem a pár deky navíc. Na rozdíl od ženy mu nemusíte nalhávat, že je lehoučký jako pírko, a s úsměvem na rtu si večer ošetřovat odřený krk. Kvalitní RC vysílač už vyžaduje profi popruh s kotvením na zádech a samozřejmě také kvalitní vyvážení, díky němuž se nebude naklánět a převracet a po celou dobu letu bude sedět krásně rovně. Díky nvyvážení se budete moci věnovat řízení vašeho RC modelu a perfektně uvidíte na displej vysílače.

6 položek celkem
Adaptér pro vyvážení vysílače (modrý)
199 Kč / ks
Kód: P012
Adaptér pro vyvážení vysílače (červený)
199 Kč / ks
Kód: P013
Adaptér pro vyvážení vysílače (stříbrný)
199 Kč / ks
Kód: P014
Adaptér pro vyvážení vysílače (černý- grafit)
199 Kč / ks
Kód: P014A
Adaptér pro vyvážení vysílače jednodílný- modrý
149 Kč / ks
Kód: P014B
Adaptér pro vyvážení vysílače jednodílný- červený
149 Kč / ks
Kód: P014C

Adaptéry pro vyvážení vysílače

Předností adaptérů pro vyvážení od BigHobby je především jejich kompatibilita s mnoha typy a značkami dostupných vysílačů, ale také přesné CNC zpracování a odolný eloxovaný povrch. Adaptéry od nás jsou jednoduše stavitelné a velmi univerzální. Přesto, pokud si nebudete jisti, zda jsou vhodné právě pro váš typ RC vysílače, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte adaptéry pro vyvážení vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte adaptéry pro vyvážení vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Vysílačové baterie, Nabíječky pro vysílače a přijímače, Křížové ovladače nebo Ochranné obaly pro RC vysílače.