Adaptéry pro vyvážení vysílače

Vyvážit potřebuje nejen RC letadlo nebo vrtulník, ale také RC vysílač. To si uvědomí, každý náročný modelář, který levný vysílač s pár funkcemi a minimální hmotností vymění za pořádné dělo s dotykovým TFT displejem a pár deky navíc. Na rozdíl od ženy mu nemusíte nalhávat, že je lehoučký jako pírko, a s úsměvem na rtu si večer ošetřovat odřený krk. Kvalitní RC vysílač už vyžaduje profi popruh s kotvením na zádech a samozřejmě také kvalitní vyvážení, díky němuž se nebude naklánět a převracet a po celou dobu letu bude sedět krásně rovně. Díky němu se budete moci věnovat řízení vašeho RC modelu a perfektně uvidíte na displej vysílače.

6 položek celkem
Adaptér pro vyvážení vysílače (modrý)
199 Kč / ks
Kód: P012
Adaptér pro vyvážení vysílače (červený)
199 Kč / ks
Kód: P013
Adaptér pro vyvážení vysílače (stříbrný)
199 Kč / ks
Kód: P014
Adaptér pro vyvážení vysílače (černý- grafit)
199 Kč / ks
Kód: P014A
Adaptér pro vyvážení vysílače jednodílný- modrý
149 Kč / ks
Kód: P014B
Adaptér pro vyvážení vysílače jednodílný- červený
149 Kč / ks
Kód: P014C

Předností adaptérů pro vyvážení od BigHobby je především jejich kompatibilita s mnoha typy a značkami dostupných vysílačů, ale také přesné CNC zpracování a odolný eloxovaný povrch. Adaptéry od nás jsou jednoduše stavitelné a velmi univerzální. Přesto, pokud si nebudete jisti, zda jsou vhodné právě pro váš typ RC vysílače, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

Hledáte adaptéry pro vyvážení vysílače pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte adaptéry pro vyvážení vysílače v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Vysílačové baterie, Nabíječky pro vysílače a přijímače, Křížové ovladače, Ochranné obaly pro RC vysílače