Šroubováky, nářadí

Čím by byl nadšený modelář bez pořádného nářadí a vybavení? Mezi naprostý základ patří samozřejmě šroubováky různých délek a průměrů, různé druhy kleští a držáčků s nastavitelnou lupou. Je to často vybavení podobné výbavě nadšence do elektroniky. Aby také ne, vždyť modelář musí mít nejen znalosti z oblasti konstruování, ale také právě elektroniky.

6 položek celkem
Sada šroubováčků (7ks) RED
327 Kč / ks
Kód: OS04A
Sada šroubováčků (7ks) Blue
327 Kč / ks
Kód: OS04B
Sada víceúčelových prodloužených šroubováků 45 v 1
265 Kč / ks
Kód: OS04C
Multifunkční jehlové kleště délka 16 cm.
153 Kč / ks
Kód: OS04D
Stipaci kleste
156 Kč / ks
Kód: OS04E
upinaci pripravek s lupou
368 Kč –19 %
298 Kč / ks
Kód: OS20A

Pro montáže a opravy součástí vašich RC modelů jsme pro vás připravili praktické sady šroubováků, které obsahují vše, co se může hodit od křížových šroubováků, nástrčných klíčů či klasických plochých šroubováků až po imbusy či víceúčelové prodloužené šroubováky, které lze nastavit do několika délek a dostat se tak s nimi i do hůře dostupných míst modelu.

Na pájení, lepení, šroubování a další jemné práce, které vyžadují přesnost, se vám mohou hodit ještě jedny ruce navíc. Máme je pro vás v podobě mini-svěráku s lupou s 5násobným zvětšením.

Hledáte šroubováky a nářadí pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nářadí v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentrc majáky, osvětlení rc modelů, rc karoserie, pastorky