Lepidla na pěnové hmoty

Speciální pěnové hmoty (EPP, polystyrene, depron) k RC modelům zkrátka patří. Jsou lehké, snadno se s nimi pracuje a dají se jednoduše tvarovat. A dokonce ani není problém je jednoduše slepit, když vám nedopatřením prasknou anebo potřebujete přidat k RC modelu důležitou komponentu. Proto jsme do naší nabídky na BigHobby zařadili také speciální lepidla na pěnové hmoty. S nimi zalepíte nejen modely z EPP, ale v případě nouze také konstrukční modely. Tento typ lepidel totiž skvěle lepí i dřevo. Výsledkem je vždy pevný, a zároveň pružný spoj, který plně vytvrdne za několik hodin.

8 položek celkem
Hacker ridke stredni huste
222 Kč / ks
Kód: LEP09
Hacker ridke stredni huste 1
222 Kč / ks
Kód: LEP10
Hacker ridke stredni huste 2
222 Kč / ks
Kód: LEP11
BSI FOAM-CURE lepidlo - polystyren, EPP
108 Kč / ks
Kód: LEP16
BSI SUPER-GOLD 1/2oz řídké lepidlo polystyren 14,2g
298 Kč / ks
Kód: LEP22
BSI SUPER-GOLD 1/2oz střední lepidlo polystyren 14,2g
298 Kč / ks
Kód: LEP23
UHU por
113 Kč / ks
Kód: LEP38
UHU Expanded Polystyrene 33 ml
124 Kč / ks
Kód: LEP44

Tento typ lepidel se hodí pro lepení pěnových výplní křídel a pro opravy RC modelů z pěnových materiálů. Pokud je budete chtít využít na lepení spoje pěna-pěna, doporučujeme lepené plochy před nanesením lepidla ošetřit aktivátorem.

Pokud nemůžete čekat a potřebujete zalepit zlomené křídlo nebo část trupu přímo v terénu, je možné na lepení pěnových hmot využít také vteřinová lepidla. Ta kromě modelařiny využijete i univerzálně v dílně a v domácnosti.

Hledáte lepidla na pěnové hmoty?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už lepidla na pěnové hmoty v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentdárkové poukazy, RC letadla, RC konektory, RC magnety