Autonabíječky

Autonabíječku využijete k nabíjení olověných baterií v automobilech, motocyklech a elektrických vozidlech, ale i 12V a 24V lithiových baterií, které jsou základem pohonu RC modelů od aut, přes letadla až po helikoptéry a lodě.

9 položek celkem

Nabíječky autobaterií

Nabíječky autobaterií nabízené u nás na BigHobby jsou vybaveny inteligentními nabíjecími technologiemi, takže se můžete spolehnout na šetrné nabíjení vašich baterií. Samozřejmostí je automatická úprava nabíjecího napětí, ochrana proti přepólování baterie a zkratu, ochrana proti přebití, jednoduchá obsluha a digitální displej. Spolehnout se můžete i na přehledné zobrazení informací o stavu baterie i nabíječky. Při výběru nabíječky pro vaši autobaterii se zaměřte na maximální nabíjecí proud baterie a nabíječky. Čím vyšší bude, tím rychleji se baterie nabije. Zároveň je však potřeba akceptovat omezení baterie.

Nemáte rádi 4 kola, a když se potřebujete někam dostat, sednete raději na kolo? Pak zapřemýšlejte nad jeho elektrifikací anebo si rovnou pořiďte elektrokolo. U nás na BigHobby seženete jak baterie do elektrokol, tak i nabíječky.

TIP: Přečtěte si článek o bateriích z našeho magazínu:

Hledáte autonabíječky?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už autonabíječky v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, RC regulátory, RC motory, RC servomotory, RC vysílače, RC letadla a RC auta.