Vysílačové baterie

RC vysílač, ale i přijímač potřebuje pro svoji funkci zdroj energie. Tím je samozřejmě baterie. To není nic překvapivého. Spíše jde o mrzutou věc, pokud se tento zdroj vybije uprostřed největší zábavy a vy hned nemáte po ruce nový na výměnu. Ještě mrzutější je, že nemůžete použít jen tak ledajakou baterii, ale potřebujete takovou, která má správný servisní konektor a bude si rozumět s vaším vysílačem či přijímačem.

6 položek celkem
Li-pol baterie 2200mAh 2S 8C - Rx (14x29x96)-B Bighobby-NANO  Tech Kód: B211B5
Li-pol baterie 2200mAh 3S 8C - Tx (19x29x96) Bighobby-NANO Tech Kód: B308
Náhradní baterie pro vysílačky GT3C, GT2B - 800 mAh Kód: P009C
Náhradní baterie pro vysílačky GT3C, GT2B - 1700 mAh
478 Kč / ks
Kód: P009C2

Vysílačové baterie pro RC modely

V naší nabídce najdete kromě Li-ion baterií pro vysílačky RC aut také náhradní baterie pro RC přijímače s kapacitou 2 200 mAh s velikostí 2S či 3S. Všechny jsou již z výroby opatřeny servisním konektorem JST – XH, který patří mezi ty nejběžnější. Pokud potřebujete na baterii jiný konektor, anebo je baterie v pořádku, ale zlobí kontakty, mrkněte na naši nabídku konektorů na baterie, kde si ze široké nabídky modelářských konektorů určitě vyberete ten, který potřebujete.

TIP: Přečtěte si článek z našeho magazínu:

Hledáte vysílačové baterie pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte vysílačové baterie v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Nabíječky pro vysílače a přijímače, Křížové ovladače, Ochranné obaly pro RC vysílače nebo Podsvícení pro vysílače.