RC vypínače

Vypínače pro ovládání napájení přijímače se vždy hodí. Po cestě na letiště chcete mít přijímač vypnutý, aby zbytečně neodebíral vzácnou energii z baterie. Abyste nemuseli z přijímače pokaždé vyjímat kabel, dejte si mezi přijímač a BEC posuvný vypínač, který stačí vždy jen nastavit do té správné polohy. Před cestou autem vypnout a před letem zapnout. Tak jednoduché to je. A navíc i úžasně levné. Dokonalé řešení, co myslíte?

3 položek celkem
JR vypinac
110 Kč / ks
Kód: PK014
vypinac leskly 2
113 Kč / ks
Kód: PK014A
vypinac maly
99 Kč / ks
Kód: PK014B

Počítejte ale s tím, že pokud si u nás nepořídíte již hotový vypínač i s kabelem a konektory, tak si při přidávání vypínače otestujete své schopnosti pájení, k němuž se bude hodit i praktický svěrák a samozřejmě šroubováky a další nářadí. Kromě nich u nás na BigHobby najdete i praktické prodlužovací kabely či speciální propojovací kabely a adaptéry, které vám v případě potřeby rádi připravíme i na míru podle vašich požadavků. Stačí nám napsat, jakou délku a typ konektorů potřebujete.

Hledáte RC vypínače?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už vypínače v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentrc majáky, osvětlení rc modelů, modul 64dp, pastorky