Skelné pásky

Skelná páska je přímo nenahraditelným prostředkem pro zvýšení tuhosti některých dílů na modelech z EPP a z polystyrenu. Využijete ji ale i k vyztužení modelů klasické konstrukce. Z hlediska složení jde o samolepící pásku vyztuženou skelnými vlákny, které výrazně zvyšují její tuhost a pevnost.

4 položek celkem
Skelná páska 25mm (25 metrů)
97 Kč / ks
Kód: OS12A
Skelná páska 30mm (25 metrů)
Skelná páska 30mm (25 metrů)
Momentálně nedostupné
114 Kč / ks
Kód: OS12B
Skelná páska 40mm (25 metrů)
132 Kč / ks
Kód: OS12C
Skelná páska 50mm (25 metrů)
143 Kč / ks
Kód: OS12D

V naší nabídce najdete skelné pásky hned v několika šířkách od 25 mm do 50 mm. Návin je vždy po 25 m. Kromě vyztužení citlivých dílů modelu mohou skelné pásky sloužit také k rychlé opravě poškozené části RC letadla přímo v terénu. Kromě skelné pásky se na cesty na letiště vybavte také lepidlem. Jeho typ volte s ohledem na typ vašeho modelu. Obyčejné modely z EPP zalepíte kyanoakrylátovým lepidlem. Pro jeho rychlé vytvrzení ale budete potřebovat akcelerátor. Mnohem praktičtější je vybavit se do terénu vteřinovým lepidlem. Tím v případě nouze zalepíte i mírně poškozenou část konstrukčního modelu ze dřeva. Na dlouhodobě namáhané dřevěné spoje je ale vhodnější použít speciální lepidla na dřevo.

Hledáte skelné pásky?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už skelné pásky v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentposuvná měřítka, šroubováky, nářadí, svěráky, suché zipy, pásky