RC větroň

RC modely jsou tím, oč každému modeláři jde. Ideální stav je, když všechno dokonale šlape a baterie dává dostatek energie pro RC motor s regulátorem. Ten pak napájí RC serva a všechno hezky zezadu jistí majitel prostřednictvím vysílače komunikujícího na modelu s přijímačem. To je pak radost létat, jezdit, plout anebo dělat cokoliv dalšího, co váš RC model umí.

 

1 položek celkem
Polomaketa větroně BERGFALKE ARF ŽLUTÝ foil covered
5 250 Kč / ks
Kód: L032A

RC větroně

RC modely typu větroň jsou tu pro váš maximální zážitek z létání . Pokud vás už omrzelo neustále měnit v terénu baterie, vyzkoušejte větroně. S tím můžete létat na svahu anebo jej vybavit vypínatelným vlečným háčkem pro aerovlek a vlekat jej motorizovaným modelem. I tak si ale většinu letové doby užijete bez motoru. Překonejte svoje limity v létání a vyzkoušejte, jaké to je létat s akrobatickým větroněm.

Nechcete létat s větroněm? Raději byste si postavili vlastní konstrukční model ? I pro vás máme řešení. Počítejte ale s jeho křehkostí. Pokud chcete téměř nezničitelné letadlo, vsaďte na modely z EPP, které snadno opravíte i v terénu. A pokud se na reálné létání ještě necítíte a rádi byste si vše předem vyzkoušeli, sáhněte po simulátoru , který snadno propojíte s RC vysílačem , a vyzkoušíte si na něm reálné ovládání letadla bez rizika pádu.