Polomaketa větroně BERGFALKE ARF ŽLUTÝ foil covered

Kód: L032A
5 250 Kč 4 339 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Udělejte si radost a pořiďte si polomaketu větroně BERGFALKE ARF v krásné žluté barvě. Z nezničitelného EPP, skvělá na učení. Doprava zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polomaketa německého větroně v atraktivních barevných variantách s plnobarevným celoplošným potiskem všech hlavních dílů. Větroň je součástí série modelů SKG (simple known gliders – jednoduché známé větroně). Pevná, lehká a odolná konstrukce z expandovaného polypropylenu (EPP) spolu s potahem křídla průhlednou fólií přispívá k výborným letovým vlastnostem a je také zárukou veliké odolnosti modelu při menších haváriích. S modelem je možné létat na svahu nebo jej vybavit vypínatelným vlečným háčkem pro aerovlek a vlekat jej například modelem Master Stick.
Díky méně obvyklému „historickému“ tvaru trupu působí v letu velmi zajímavě. Vzhledem k velké záporné šípovitosti křídla je potřeba použít pro vyvážení větší množství zátěže (cca 50-60g). Vyšší hmotnost ale vůbec neubírá modelu na letových vlastnostech. Spíše naopak, mírně těžší model má lepší dynamiku.

Budete potřebovat: Min 4-kanálovou RC soupravu , 3 mikroserva 9-15g , 1 mikroservo 9-15g s kovovými převody (pro ovládání směrovky) a případně 1 mikroservo 9-15g  pro ovládání vypínacího háčku , olověnou zátěž pro dovážení modelu 50-60g, prodlužovací servokabely 2x 400mm  2x 200mm , případně pro jednodušší připojování přijímačové baterie prodlužovací servokabel 1x 200mm , přijímačovou baterii, drobné nářadí, barvu a vteřinové lepidlo s aktivátorem.

Hmotnost: od 875g
Rozpětí: 2000mm
Délka: 970mm
RC: 4-5
Materiál: EPP

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely z EPP
Záruka: 2 roky
Rozpětí: 1501 a více mm
Typ: Větroň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: