Progr. karty

Programovací karty pro serva jsou malá elektronická zařízení, která umožňují nastavit nebo změnit parametry servomotorů (krátké označení serva). Serva jsou speciální typy motorů, které se používají pro přesné řízení polohy, rychlosti nebo úhlu. Jsou nedílnou součástí každého RC modelu, ať už auta, letadla či vrtulníku.

2 položek celkem
Programovaci karta
1 085 Kč / ks
Kód: FHS34
smart 1
724 Kč / ks
Kód: FHS35

Programovací karty pro serva

Díky programovacím kartám můžete snadno upravovat nastavení serva, jako je jeho rychlost, směr otáčení, úhel pohybu nebo síla, s jakou se servo pohybuje. To vše bez potřeby složitého programování na počítači. Stačí připojit servo k programovací kartě a pomocí tlačítek nebo otočných prvků na kartě vybrat a uložit požadovaná nastavení. Programovací karty pro serva jsou velmi užitečné v modelářství, robotice nebo v jakémkoliv projektu, kde je potřeba přesné a snadné nastavení pohybu

Potřebujete více doplňků? Mrkněte i na ostatní příslušenství pro serva - u nás na BigHobby najdete vše, co hledáte.

TIP: Přečtěte si článek o servech z našeho magazínu:

Hledáte programovací karty pro serva RC modelů?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte programovací karty pro serva v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Servo testery, Ozubení pro serva, Servo páky, Prodlužovací kabely serva nebo Servo saver.