Extra silný neodymový magnet kruhový 10x2mm
Kód: BI013DSouvisející produkty
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 10 mm, Výška 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,2 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 1,3 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1,3 kg |
| Průměr | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x2mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>50 ks)
10 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
