Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Kód: BI013BSouvisející produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x2mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
Detailní popis produktu
Extra silný magnet
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 8 mm, Výška 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,76 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | cca 1,0 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1 kg |
| Průměr | 8 mm |
| Výška | 2 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 0-1, 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
