Extra silný neodymový magnet kruhový 10x4mm
Kód: BI013E2Související produkty
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 10 mm, Výška 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 2,36 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 2,1 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2,1 kg |
| Průměr | 10 mm |
| Výška | 4 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 2-3 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
