Extra silný neodymový magnet kruhový 20x5mm
Kód: BI013G3Související produkty
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 20 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 11,8 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | cca 6,7 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 6,7 kg |
| Průměr | 20 mm |
| Výška | 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 6-7 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(21 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(45 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(39 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
