Magnet 40x10x7mm / 2 otvory pro šroub 3,5mm
Kód: BI013USouvisející produkty
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový
Skladem
(>50 ks)
9 Kč
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový.
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 40 x 10 x 7 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 19 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 9,2 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | 2 × M3,5 (rozteč 20 mm) |
| Magnetická síla | 9,2 kg |
| Výška | 7 mm |
| Délka | 40 mm |
| Šířka | 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 8 a více |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(>50 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Skladem
(>50 ks)
6 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
